Gdzie

Oferty pracy z firmy Trenkwalder w Legnica (5 oferty pracy)

Sortuj według:
  • Trenkwalder
  • Legnica
Opis: Oferta pracy dla drukarza z doświadczeniem. Stałe zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie + premia, system zmianowy, dodatkowe benefity takie jak karta lunchowa, opieka medyczna, premie, szkolenia. Kontakt: 605 122 494, o.lyszczyk@trenkwalder.com
14 dni temu
  • Legnica
Opis: Praca magazyniera: obsługa wózka widłowego, praca zmianowa, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + premie, benefity: opieka medyczna, Karta Multisport i ubezpieczenie grupowe.
21 dni temu
  • Legnica
Opis: Stanowisko lidera produkcji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia na stałą. Oferowane szkolenia, benefity takie jak prywatna opieka medyczna, Karta Medicover, ubezpieczenie ...
21 dni temu
Opis: Oferta pracy dla Kierownika logistyki w branży automotive. Wymagane wykształcenie, doświadczenie, znajomość Incoterms i j. angielskiego. Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, opieka medyczna, karta MultiSport, spotkania ...
26 dni temu
Opis: Obowiązki: obsługa maszyn przy linii produkcji (fotele samochodowe), praca zgodnie z instrukcjami pracy, wstępna kontrola jakości. Обов’язки: обслуга виробничої лінії, робота згідно з робочими інструкціями, контроль якості. Wymagania: zdolności ...
miesiąc temu