Gdzie

Oferty pracy z firmy Trenkwalder w Lubin (4 oferty pracy)

Sortuj według:
Opis: Operator prasy krawędziowej, praca w systemie 3 zmianowym, umowa o pracę bez pośredników, 100% płatności za nocki, pakiet benefitów medycznych i rekreacyjnych, wynagrodzenie z premią, szkolenia, kontakt: 691500824
21 godzin temu
Opis: Praca dla Automatyka/Elektryka w dziale utrzymania ruchu. Wymagane średnie techniczne, doświadczenie w automatyce, znajomość języka angielskiego/niemieckiego. Praca w systemie 4-brygadowym, atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie bezpośrednio przez ...
12 dni temu
Opis: Zakres zadań: bieżący serwis maszyn w zakresie mechaniki, pneumatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej, usuwanie bieżących awarii, kontrola maszyn w celu wykrywania i zapobiegania uszkodzeniom, wykonywanie konserwacji, napraw i remontów maszyn, ...
miesiąc temu
Opis: Zakres zadań: wykonywanie inspekcji oraz przeglądów maszyn, urządzeń, instalacji elektrycznych i automatyki, bieżące usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń, instalacji elektrycznych i automatyki, wdrażanie modernizacji oraz usprawnień, ...