Gdzie

Oferty pracy z firmy Solid security sp. z o.o. w Gliwice (3 oferty pracy)

Sortuj według:
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Gliwice
28 zł jedna godzina
Opis: Zakres zadań: • Obsługa monitoringu • Praca według grafiku • Praca na obiekcie przemysłowym Wymagania: • Niekaralność • Dyspozycyjność •Wysoka kultura osobista • Sumienność • Odpowiedzialność Oferujemy: • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie • ...
18 dni temu
Opis: Zakres obowiązków: Praca według grafiku Obsługa monitoringu Praca na obiekcie przemysłowym i handlowym Wymagania: Niekaralność Sumienność Odpowiedzialność Dyspozycyjność Oferujemy: Stabilne zatrudnienie Stawka: 27,70 zł/h Bezpłatne umundurowanie ...
20 dni temu
  • Gliwice
Opis: Zakres zadań: Praca według grafiku Obsługa monitoringu Obiekt handlowy Wymagania: Niekaralność Wysoka kultura osobista Sumienność Odpowiedzialność Dyspozycyjność Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia Bezpłatne umundurowanie Wsparcie kierownika ...
27 dni temu