Gdzie

Oferty pracy z firmy Solid security sp. z o.o. w Pabianice (3 oferty pracy)

Sortuj według:
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Pabianice
Opis: Opis stanowiska: Ochranianie obiektu i mienia firmy Ewidencja ruchu pojazdów Kontrola ruchu osobowego Monitoring CCTV Reagowanie na zagrożenia Współpraca z klientem Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Wysoki poziom kultury osobistej Oferujemy: ...
11 dni temu
  • Pabianice
31 zł jedna godzina
Opis: Zakres zadań: Obsługa systemu CCTV Dbanie o bezpieczeństwo osób i mienia Zapobieganie stratom towarowym Wymagania: Spostrzegawczość Dyspozycyjność Kultura osobista Mile wdziane: Mile widziane doświadczenie w branży ochrony Mile widziane prawo jazdy ...
18 dni temu
  • Pabianice
Opis: Zakres zadań: Obserwacja sali sprzedaży Zapobieganie stratom towarowym Obsługa monitoringu CCTV Wymagania: Spostrzegawczość Dyspozycyjność Obsługa komputera Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Wynagrodzenie 30,79 zł brutto​/h
26 dni temu