Gdzie

Oferty pracy z firmy Moltton w Zabrze (5 oferty pracy)

Sortuj według:
Opis: Operator produkcji/Ustawiacz maszyn z doświadczeniem, wymagana praca na 3 zmiany. Oferta zawiera umowę o pracę, atrakcyjny pakiet benefitów, możliwość rozwoju w stabilnej firmie.
26 dni temu
Opis: Praca dla Specjalisty ds. Księgowości z wymaganiami dot. edukacji, znajomości j. angielskiego i systemów ERP. Oferowane dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, parking, program rekomendacji pracowników.
26 dni temu
Opis: Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko Specjalista ds. controllingu. Zakres obowiązków: Przygotowywanie raportów finansowych (rachunek zysków i strat, bilans, przepływy pieniężne), ...
miesiąc temu
  • MOLTTON
  • Zabrze
Opis: Główne zadania: wykonywanie pomiarów elektrycznych instalacji maszyn i obiektu utrzymywanie technicznej sprawności linii produkcyjnej, maszyn i urządzeń na terenie całego zakładu (realizacja przeglądów okresowych, prowadzenie napraw, prac ...
Opis: Zakres obowiązków: przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników, dbanie o bezpieczeństwo pracy i ochronę ppoż. w zakładzie, opracowanie i wdrażanie procedur w zakresie BHP i ochrony ppoż., zwiększanie świadomości pracowników w zakresie BHP/ ...