Gdzie

Oferty pracy z firmy Gi group poland s.a. w Wejherowo (5 oferty pracy)

Sortuj według:
Opis: Praca na podstawie umowy o pracę w Lęborku, wynagrodzenie zależne od kwalifikacji, premia za pracę zmianową, dofinansowanie dojazdów i benefity. Zadania to kontrola procesów produkcyjnych i obsługa maszyn, wymagana umiejętność pracy na rysunkach ...
jeden dzień temu
Opis: Oferta pracy jako Pracownik produkcji w Lęborku oferuje zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie z premią za pracę zmianową, dopłatę do dojazdów oraz benefity. Wymagana umiejętność pracy na rysunkach technicznych i dyspozycyjność do pracy w 2- ...
8 dni temu
Opis: Operator CNC, wynagrodzenie od 6500 zł brutto, premia za pracę zmianową/nocną, dopłata do dojazdów, benefity, umowa o pracę, wymagane doświadczenie min. 1 rok, praca w okolicy Lęborka
12 dni temu
Opis: Zadania: kontrolowanie procesów produkcyjnych przezbrajanie/wprowadzanie zmian w parametrach maszyn (tokarki lub frezarki) przygotowywanie elementów ze stali nierdzewnej do obróbki wymiana narzędzi w maszynach prowadzenie dokumentacji ...
22 dni temu
  • Gi Group Poland S.A.
  • Wejherowo
Opis: Operator CNC w Lęborku, umowa o pracę, wynagrodzenie zależne od kwalifikacji, premie, benefity, doświadczenie 1 rok, praca zmianowa, dyspozycyjność, umiejętność czytania rysunków
miesiąc temu