Gdzie

Oferty pracy z firmy Hr sigma w Ustroń (6 oferty pracy)

Sortuj według:
Opis: Zarządca nieruchomości i terenów zielonych. Wymagane wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, obywatelstwo polskie. Oferowane stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, praca w godzinach 7.00-15.00 z samochodem, telefonem i laptopem.
26 dni temu
Opis: Zadania : Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją zadań utrzymania zieleni na terenie wyznaczonych obiektów, Prowadzenie całości spraw związanych z właściwym utrzymaniem, zagospodarowaniem, kształtowaniem i eksploatacją terenów zieleni. ...
26 dni temu
  • HR SIGMA
  • Ustroń
Opis: Koordynator projektu w międzynarodowej firmie oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę pracy, narzędzia pracy, stabilność zatrudnienia i bogaty pakiet socjalny. Wymagane doświadczenie 2-3 lata, umiejętności ...
miesiąc temu
Opis: Praca montażu na 2 zmiany od poniedziałku do piątku. Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami. Możliwości rozwojowe i stabilne zatrudnienie. Zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej. Firmowa atmosfera i wsparcie zespołu.
Opis: Specjalista ds. Obsługi Klienta, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, praca w międzynarodowym środowisku, stabilność zatrudnienia, znajomość języka angielskiego wymagana
Opis: Oferta pracy dla Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży z atrakcyjnym wynagrodzeniem, pakietem socjalnym, stabilnością zatrudnienia, możliwością rozwoju w międzynarodowym środowisku i przyjazną atmosferą pracy. Wymagane doświadczenie zawodowe i ...