Gdzie

Oferty pracy z firmy Gi group poland s.a. w Strzegom (6 oferty pracy)

Sortuj według:
Opis: Praca dla Mechanika Utrzymania Ruchu z atrakcyjnym wynagrodzeniem, umową o pracę, systemem premiowym i dodatkiem transportowym. Wymagane doświadczenie i uprawnienia. Brak informacji o korzyściach dodatkowych lub harmonogramie pracy.
13 dni temu
  • Gi Group Poland S.A.
  • Strzegom
Opis: Oferta pracy dla Automatyka do utrzymania ruchu. Wymagane wyższe wykształcenie techniczne i praca na schematach. Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premia frekwencyjna i dodatek na dojazdy. Uprawnienia SEP mile widziane.
13 dni temu
Opis: Twój zakres obowiązków: Nadzór nad flotą pojazdów firmowych Przewóz i odbiór pracowników, gości z lotniska Realizacja działań z zakresu BHP i ochrony środowiska Nadzór nad sprzątaniem zakładu Nadzór nad ochroną obiektu Wymagania: Prawo jazdy ...
18 dni temu
Opis: Mechanik Utrzymania Ruchu. Wynagrodzenie z premiami i dodatkowe benefity. Stabilne zatrudnienie, transport pracowniczy, możliwość rozwoju zawodowego. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
miesiąc temu
Opis: Operator maszyn CNC, praca na 2 zmiany. Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z premiami i dodatkami. Transport pracowniczy, ubezpieczenie grupowe i inne benefity. Firma Gi Group oferuje rekrutację i doradztwo personalne.
Opis: Operator maszyn CNC, oferta pracy w systemie 2-zmianowym. Wymagane doświadczenie zawodowe, umiejętność czytania rysunku technicznego. Oferowane stabilne zatrudnienie, premie, transport pracowniczy, dodatki, ubezpieczenie grupowe.