Gdzie

Oferty pracy z firmy Smart-hr w Chorzów (4 oferty pracy)

Sortuj według:
  • Smart-HR
  • Chorzów
Opis: Specjalista ds. Kadr i Płac w firmie świadczącej usługi dla przemysłu. Odpowiedzialność za dokumentację kadrowo-płacową, umowę o pracę, godziny 7.00-15.00, wynagrodzenie zależne od doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego.
5 dni temu
Opis: Задачи:- Подготовка так называемой холодной пластины, то есть: бутерброды, закуски и другие,- Забота о высочайшем уровне обслуживания клиентов,- Сотрудничество с другими департаментами компании.Что Тебе хужно:- Рабочий опыт на кухне,- ...
15 dni temu
  • Smart-HR
  • Chorzów
Opis: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Przygotowanie przekąsek, fingerfood, mini deserów, tartaletek, sałatek, zimnych płyt i innych zimnych dań, Dbanie o jakość, smak i estetykę przyrządzanych posiłków, Współpracę z ...
19 dni temu
  • Smart-HR
  • Chorzów
Opis: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Prowadzenie ksiąg handlowych dla klientów biura (spółki z o.o., spółki komandytowe, fundacje), Prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości oraz ...
miesiąc temu